Attention! It is no longer possible to add Google Drive files directly in the interface. Please use links to share files. Platform will be down for maintenance on Monday 25-th of November from 10:00 to 11:00.

Eksamiks on valmistada ette üks gümnaasiumi õppekaval baseeruv tund, mille teema saadi eelnevalt kaasüliõpilaselt. Loodav materjal peab moodustama ühtse terviku. Eksamiks esitatav töö palun panna eDidaktikumi.

 

Eksamiks kodus ettevalmistatav osa:

  1. Tunnikava (kas leplanner.com keskkonnas või varem jagatud tunnikava failina) - 45 min. Siin peab olema näidatud ära, millise tegevusega aega seotakse ning milliseid oskusi, teadmisi pädevusi sellega harjutatakse. Tunnikava peab sisaldama ka tunni alguse ja lõpu osa.
  2. Tunnis uue osa selgitamine (ajavahemik on vabalt valitav, kuid palun vormistamiseks kasutada mõnd keskkonda nt: google esitlus, prezi või Powerpointi)- võib sisaldada videosid.
  3. Üks teemakohane demonstratsioonkatse (võib olla katse kirjeldus või katse video).
  4. Õpilaste iseseisva töö osa võib olla tunnis õpitu kordamiseks, mõne uue teadmise omandamiseks (palun kasutada mõnda järgnevatest vahenditest: bingo, tarsia, molview.org, kahoot, quizizz, socrative, triventy, mõni simulatsioon, koomiks, plakat, animatsioon jne). Loodavale materjalile palun lisada ka selgitus, kuidas seda kasutada (nt kui on molekulide loomine, siis lisada ka vastav tööjuhend, kui on kahoot test, siis õpilastele väike infokiri, miks nad peaksid seda kasutama).

Kohtumisel oodatav osa:

  1. Näidatakse korraks tunnikava ja selgitatakse lühidalt, mida ja miks selle tunni jooksul teha planeeritakse. (ca 1 min)
  2. Näidatakse kaasüliõpilastele tunnist kõige kaasahaaravamat osa (kas põnev selgitus uue osa kohta, demonstratsioonkatse (NB! Demonstratsioonkatsega kaasneb ka alati selgitus) vmt. (ca 15 min-25 min)
  3. Vastused kaasüliõpilaste ja õppejõu küsimustele.
  4. Hinnang kaasüliõpilaste esitlusele.
113 views (0 today)

Due date

2/1/2025
40 days remaining

Maksimumpunktid

50

Created date

29/12/2023

Author