Attention! It is no longer possible to add Google Drive files directly in the interface. Please use links to share files.

Praktika esimese eneseanalüüsi eesmärk on vaadata tagasi sissejuhataval praktikal tehtule, hinnata eesmärkide saavutamist ja kavandada edasisi samme.

II eneseanalüüsi ülesanne on järgmine:

  1. Võta ette  oma “Sissejuhatav praktika õpetajakoolitusse”  II  eneseanalüüs ja õpetaja assistendi praktika kursuseprogramm, vaata läbi kõik praktikaülesanded. 

  2. Too eelneva  taustal välja 3-5 omadust, mida käesoleva praktika raames iseendas arendada sooviksid. 

NB! Pööra tähelepanu sellele, et planeeritud omadusi saaks selle praktika raames arendada, osa omadustest võivad olla Sulle olulised, kuid ülesanded ei toeta nende arendamist. Siis on oluline neid ka oma eneseanalüüsis eristada ning vajadusel mõelda teiste omaduste peale mida selle praktika raames ON võimalik arendada. 

  1. Analüüsi iseennast, vastates kirjalikult järgmistele küsimustele:
    3.1. Miks on sinu jaoks oluline sel praktikal arendada iseendas just neid omadusi?
    3.2. Kuidas toetavad praktikaülesanded nende omaduste poole liikumist?
    3.3. Millised sinu omadused (teadmised, oskused, hoiakud, iseloomujooned, hetkeolukord, huvid, võimekused) toetavad sind praktika edukal läbimisel?
    3.4. Millised sinu omadused võivad sind praktika edukal läbimisel takistada?
    3.5. Mida pead ise kindlasti silmas pidama või ette võtma selleks, et saavutada kõik praktika õpiväljundid ning liikuda valitud 3 - 5 omaduse arendamise poole?

NB! Kui olid sissejuhatava praktika eneseanalüüs II-s juba väga põhjalik, püsitasid uusi eesmärke ja kirjutasid enda soodustavatest ja takistavatest omadustest, siis võid keskenduda eelkõige punktidele 3.1 ja 3.2 ning kirjutada teistest põgusamalt. Oluline on siin ülesandes endale sõnastada praktika eesmärgid ning tuua välja takistavad ja toetavad tegurid.

Püstita eelnevat silmas pidades endale 1-2 praktikaülesannet, mille tulemusi analüüsid eneseaanlüüs II raames. 

 

  Hindamiskriteeriumid:

1. Ülesanne on täidetud vastavalt juhisele

2. Kirjaliku eneseanalüüsi tekst on korrektses kirjakeeles, sidus ja loogiline

3. Kirjaliku eneseanalüüsi teksti pikkus on ca 400-600 sõna.