Teie välised blogid

You are here

Palun postitage siia oma välise blogi (ajaveebi) aadress, juhul kui te seda kasutate õppedisaini aluste kursusel. 

6578 views (3 today)
0 likes

Author

Created date

Saturday, September 20, 2014 - 11:55

Comments

Tiina Treibold's picture

Tiina Treibold

Submitted by Tiina Treibold on Fri, 10/24/2014 - 00:59

http://tiinatreibold.wordpress.com/category/ifi7051-oppedisaini-alused/

Loodan, et esimene ülesanne on õiges postkastis!

Romil Rõbtšenkov's picture

Romil Rõbtšenkov

Submitted by Romil Rõbtšenkov on Sat, 10/04/2014 - 01:45

Elin Karuoja's picture

Elin Karuoja

Submitted by Elin Karuoja on Sun, 10/05/2014 - 22:06

https://taaskoolis.wordpress.com/

Esimese ülesande link ei ilmunud hetkel millegipärast kursuse ajaveebi postituste voogu...

Tiina Lelumees's picture

Tiina Lelumees

Submitted by Tiina Lelumees on Mon, 10/06/2014 - 12:26

Jaanika Hirv's picture

Jaanika Hirv

Submitted by Jaanika Hirv on Fri, 10/10/2014 - 18:58

Maiga Hallap's picture

Maiga Hallap

Submitted by Maiga Hallap on Wed, 10/15/2014 - 10:05

Erki Aasamets's picture

Erki Aasamets

Submitted by Erki Aasamets on Sun, 10/19/2014 - 10:28

Inge Lahtmets's picture

Inge Lahtmets

Submitted by Inge Lahtmets on Sat, 10/25/2014 - 15:53

Janek Leppnurm's picture

Janek Leppnurm

Submitted by Janek Leppnurm on Sat, 11/15/2014 - 14:07

Õppeaine õpidisaini alused postitused http://lepakas8.wordpress.com/category/ifi7051/

Aet Mikli

Submitted by Aet Mikli on Sat, 11/15/2014 - 14:15

Maiga Hallap's picture

Maiga Hallap

Submitted by Maiga Hallap on Mon, 11/24/2014 - 22:28

 

Minu blogipostitused jm antud kursuse materjalid http://maigahallap.wordpress.com/category/oppedisaini-alused/

 

Heldi Aia

Submitted by Heldi Aia on Tue, 11/25/2014 - 23:31

Heily Epro-Volmer's picture

Heily Epro-Volmer

Submitted by Heily Epro-Volmer on Sun, 11/30/2014 - 16:28

Raido Sirvi

Submitted by Raido Sirvi on Sat, 01/10/2015 - 22:38

Liisi Järve

Submitted by Liisi Järve on Fri, 01/16/2015 - 11:47