Iseseisev töö 1 - Õpileping

Õpilepingus defineerid miks, kuidas ja mida õpid ning kuidas õpitut hindad. Järgnevalt on välja toodud 6 punkti, mida õpilepingut tehes arvesta. Viimase ehk 7nda punkti paned kirja kursuse lõpus.

 

1) Ootused ja soovid ainele – pane kirja, mida sellelt kursuselt ootad, mida ootad õppejõududelt, kaastudengitelt, endalt.

2) Kogemus multimeedia loomisega - pane kirja, milline on sinu senine kogemus vidode, piltide, helide loomisega üldiselt. Rakendustega, programmidega! Mida oled kasutanud? Mis koolitusi läbinud? Sinu hinnang iseendale? Mida oskad, mida ei oska, mida tahaksid osata. Kui oled varasemalt animatsioone teinud, palun lisa oma loodud animatsiooni(de) lingid ka siia.

3) Eesmärgid – Mis on sinu õppimise eesmärk/eesmärgid sellel kursusel?

4) Strateegiad – Kuidas sa kavatsed oma eesmärgid saavutada? Missugused tegevused sa pead läbi viima ja mis järjekorras?

5) Vahendid/ressursid – Missuguseid vahendeid sa kasutad eesmärkide saavutamiseks (inimesed, materjalid, tehnoloogia)? Kuidas sa neile ligi pääsed?

6) Hindamine – Kuidas sa tead, et sa oled oma eesmärgid saavutanud? Kuidas sa hindad oma saavutusi? Mis tõestab seda? Kui jätad kodutööd tegemata, mis siis saab? Kui sa ei ilmu praktikumi, mis siis saab? Kirjuta siia enda nägemus, mida peaksid sina tegema, mida õppejõud?

 

Kursuse lõpus kirjutatad õpilepingu põhjal refleksiooni: 

7) Refleksioon – Mis sinu jaoks töötas ja mis mitte? Miks? Mis on need aspektid, mille kallal pead veel vaeva nägema? Mis on sinu tugevad ja nõrgad küljed multimeedia loomist silmas pidades? Mida sa peaksid järgmisena tegema?

 

Tähtaeg 1. märts hiljemalt kell 23.59